PDA

Arată Versiune Īntreagă : Cazare Cluj-Oradea; Cazare Germania

Padre1704
07-12-2012, 22:58
Trebuie sa plec pana-n Danemarca. O plecare neprogramata deci niste banuti care se duc inainte de Craciun. Rog colegii care stau intre Cluj-Oradea sa-mi dea informatii cu pensiuni ieftine care le stiu ei.
De asemenea rog colegii care stiu sa-mi dea referinte despre pensiuni / motel in Germania (partea de est, nord est, chiar si pe langa Berlin)
Plecarea o sa fie vinerea viitoare.
Multumesc

gigi tepus
08-12-2012, 17:23
In localitatea Floresti , langa Cluj (4km), pe directia Oradea , sunt pensiuni la care tariful de cazare este de 70-80 ron . Chiar am un coleg de serviciu care are o pensiune in Floresti . Detalii aici : [Only registered and activated users can see links]

Padre1704
08-12-2012, 17:38
Multumesc de indicatie. O sa sun, desi initial am crezut ca faci misto de mine. Cand deschizi site-ul la denumire apare "Pensiunea Maya - Cazare cu animale"
Totodata sunt binevenite sfaturile de optimizare a costurilor cu vignete-le sau orice altceva mi-ar usura drumul. Multumesc

gigi tepus
08-12-2012, 18:22
Pentru Ungaria poti cumpara vignete on line de aici [Only registered and activated users can see links] sau de la orice benzinarie MOL din Romania . Iti recomand cu caldura sa folosesti un gps si sa-ti planifici cu atentie calatoria . Carburantul este mai ieftin in Romania sau Austria decat in Ungaria . Daca mai ai timp si chef , cand esti prin Cluj da un semnal sa bem o cafea ..:)

X e r o x u
08-12-2012, 19:50
Vineta nu-ti trebuie daca nu folosesti autostrazile din Hu.
Chiara asa, stai la noi o daraba, mai o poveste, gigi da si mie un tel daca va intalniti.

Padre1704
08-12-2012, 20:25
De intalnit m-as intalni cu voi cu cea mai mare placere dar nu pot da nici un raspuns pentru ca nu am nimic planificat. In momentul in care voi sti exact traseul si opririle va voi anunta. Dar cred ca cel mai sigur la intoarcere.

gigi tepus
08-12-2012, 21:01
Este bine si la intoarcere ..:)