PDA

Arată Versiune Īntreagă : Rog pe cineva din Ramnicu Valcea sa priveasca niste jante

ely862me
25-02-2013, 22:05
Va salut !

Am gasit niste jante si as vrea sa le vad in persoana, dar pentru ca este destul de departe as dori,daca este cineva din Ramnicu Valcea si vrea, sa mearga sa le vada si sa imi spuna daca sunt ok . Pretul nu e cine stie ce(500 ron) si chiar ma gandeam ce manevra pot face sa le aduc si eu mai ieftin in Alexandria(presupun ca prin curier ajunge peste 100 lei) . Astept sfaturi si pareri.

Multumesc si sper sa iasa bine !

Elisei

Borisake
25-02-2013, 23:13
Cred ca-i mai mult de 100 lei. Undeva pe la 150 lei daca nu mai mult.

ely862me
25-02-2013, 23:27
Ehee, e ceva, deja nu prea s-ar mai merita ! Mi-au raspuns doi baieti deja pe privat si e posibil sa fi rezolvat si transportul pana in Bucuresti. Sa vedem cum decurg lucrurile si sper ca o sa iasa bine ! Multumesc !

ely862me
04-03-2013, 01:39
Oameni de incredere !! :clap2:

Teo din Ramnicu Valcea m-a ajutat prin achizitionarea jantelor si pastrarea lor pana la intalnirea cu Ionut(zburlyx) care le-a transportat in Bucuresti si le-a plasat lui George(Raffy) care in sfarsit le-a adus la destinatie (Alexandria)! Mai ceva ca serviciul de curierat :fericit:!

Multumesc frumos tuturor celor implicati ! Puteti apela linistiti la oricare dintre ei pentru ca sunt baieti de nota 10 !

Multumesc moderatorilor !
Se poate inchide !

PS Sa vedem daca se nimeresc jantele acum :D !

Borisake
04-03-2013, 04:21
Cu placere.