PDA

Arată Versiune Īntreagă : Nedumirire cu privire la cateva piese

enica_vlad
14-04-2013, 22:16
Am cautat tot internetul sa gasesc acele ornamente laterale pentru parbrizul de passat b5,accelasi lucru l-am facut si pentru ornamentele de pe cupola.Pe masina sunt cromate imi este rusine sa le fac poze ce urate sunt(nu eu le-am pus asa am cumparat masina).Ma poate ajuta cineva cu o denumire sau un loc unde as putea gasi asa ceva.Multumesc anticipat!

Domnu borisake presimt ca ma va scoate din aceasta problema:))

Te scot de tot daca nu citesti regulamentul.
Deci, nu mai fa posturi consecutive, ai o ora sa stergi, modifici sa adaugi ceva la subiectul tau daca intre timp nu ti-a raspuns cineva. Asta vreau sa vad de la tine.

Borisake
14-04-2013, 22:37
Pai pe cele de la parbriz le gasesti la dezmembrari sigur, cat despre barele de pe cupola... (ca doar alea-s cromate, deci ai masina variant, completeaza-ti profilul) cam greu pe la dezmembrari si oricum sunt cam scumpute. Nu poti sa le cureti cromul si sa le vopsesti negru mat ca cele mai intalnite?

enica_vlad
14-04-2013, 22:40
cele de la parbriz ne-am inteles maine zbor la un parc de dezmembrari.Acele "ornamente de pe cupola"nu sunt bari nu am variant am berlina.Sunt niste porcarii ce intra pe marginea cupolei ca un cauciuc

La majoritatea masinilor le-am vazut ca fiind in culoarea masinii la mine sunt cromate!(Nu sunt tigan"sa sara toata lumea pe mine ca sunt rasist")
Imi cer scuze de dublu post!

Tocmai ti-am atras atentia la ceva. Nu insista...

JON
14-04-2013, 22:45
te pot ajuta cu ambele dar nu sunt cromate, la preturi decente.

Borisake
14-04-2013, 22:46
Na, esti primul cu acele ornamente cromate si mi-a fugit mintea la barele de variant cromate. Deci, jos cu ele si vopseste-le sau tot la dezmembrari pe culoarea masinii tale si gata.

enica_vlad
14-04-2013, 22:47
Astept pm colegu.Si domnu moderator Borisake sa nu te superi pe mine ca nu gresesc intentionat:D

Borisake
14-04-2013, 22:56
Sper. Nici eu nu prea gresesc, dar cand o fac imi insusesc criticile.