PDA

Arată Versiune Întreagă : Am nevoie de un coleg care sta prin Germania

Rumburak
21-01-2014, 16:55
Dragi colegi, am licitat ceva pe ebay.de si m-am trezit ca ala nu livreaza in RRomania.
Acum trebuie sa platesc si sa dau adresa de livrare din Germania dar n-am mutatie :-)))))

E cineva care ma poate ajuta sa ii trimit coletul acolo si pe urma sa mi-l trimita in tara (contracost bineinteles)?

Multam fain!

UNT-G.C
21-01-2014, 20:55
Parca popica florin este la lucru sau asa ceva sa nu gresesc . intreabal

X e r o x u
21-01-2014, 22:36
Da, Popica este pe acolo in sezone de reparatii si exploatere masini agricole, a intrat de 2-3 ori pe mess in ultimele 6 luni, deci nu stiu cat timp liber are la dizpozitie !

popika_floryn
22-01-2014, 02:17
Momentan sunt in tara dar ma intorc luna viitoare prin 15-20 inapoi deci, daca nu este graba te ajut cu cea mai mare placere!

vicius_the_one
22-01-2014, 11:15
Vorbește cu neamțul ca poate accepta si transport extern cu plata anticipata.

f l o r i n
22-01-2014, 12:28
corect - asa se face... de fapt, trebuia sa discuti inainte... acum, vezi daca iti raspunde ori nu...

Rumburak
22-01-2014, 14:57
Multam fain dragii mei...ce sa fac neatentia. Am incurcat raspunsurile de la nemtalai, crezand ca accepta livrarea in RO si cand colo nu era asa. Altfel nu licitam ca sa ma complic. Nemtalaul mi-a raspuns saracul, mi-a zis clar ca nu trimite in Ro dar l-am incurcat cu altul, fimea facea ca toate visele in capul meu...se intampla

Am gasit acum pe cineva care sa ma ajute, ii trimit lui si mi le aduce la sf. lunii.

Merci Popika ca te-ai oferit!

Avand in vedere ca am rezolvat, se poate inchide si scuzati deranjul.