PDA

Arată Versiune Īntreagă : Cod piesa fusta senzori parcare

passattdi92
04-02-2015, 01:02
Buna seara! Am nevoie de codul fustei de passat break, dar cu difuzorul deja decupat pentru o singura evacuare. Cum este in poza.
Fusta cu senzori ce are pe interior marcaje pe unde ai putea sa o tai, nu cred ca ar iesi cum trebuie, ca de fabrica adica. In poza cu passatul ce are tipsurile iesite, se vede ca este de fabrica.
Nici cea de w8 deja decupata nu este buna...sau sunt eu confuz. Sper sa ma ajute cei care chiar stiu, iar cei care nu sunt siguri as prefera sa se abtina. Nu de alta, dar m-ar baga si mai tare in ceata.
Multumesc

Raffy
04-02-2015, 11:23
De ce nu ai postat aici?:
[Only registered and activated users can see links]

passattdi92
04-02-2015, 15:11
Nu mi-am dat seama. Poate un moderator sa mute? Multumesc

Alex-F1
04-02-2015, 15:44
De ce nu ai postat aici?:
[Only registered and activated users can see links]

Am vrut sa-i dau si eu omului link-ul cu topicul ala, desi, pe de alta parte, daca ar posta toata lumea in acel topic, ar insemna sa nu mai avem alte topicuri cu coduri pt. B5/5.5 in aria respectiva...lasam deocamdata asa si o sa aduc problema asta in atentia echipei administrative si vom vedea pe urma ce si cum.

passattdi92
04-02-2015, 15:50
Totusi? Cum e pana la urma? Daca iau o fusta cu senzori si decupez, o sa arate ca cele din poza?

iordachi
04-02-2015, 16:12
Ai putea sa o decupezi exact ca si de fabrica,pentru ca are hasurat foarte bine locul care trebuie taiat,doar putina rabdare sa ai.

Raffy
04-02-2015, 17:41
Am vrut sa-i dau si eu omului link-ul cu topicul ala, desi, pe de alta parte, daca ar posta toata lumea in acel topic, ar insemna sa nu mai avem alte topicuri cu coduri pt. B5/5.5 in aria respectiva...lasam deocamdata asa si o sa aduc problema asta in atentia echipei administrative si vom vedea pe urma ce si cum.

Imparte si tu:
Caroserie:...
Motor:...
Cutie:...
etc. Asa sunt mai multe si stie lumea unde sa posteze.
Hai,...la treaba.:horse:

passattdi92
04-02-2015, 17:44
De hasurat am vazut ca este, doar ca nu stiu care o sa fie rezultatul pe exterior. Din cate vad, in pozele puse de mine, pe exterior totul pare finisat, nu pare decupat. Totusi...poate doar mi se pare si de aia vreau sa ma lamureasca cineva.

Alex-F1
04-02-2015, 18:09
Imparte si tu:
Caroserie:...
Motor:...
Cutie:...
etc. Asa sunt mai multe si stie lumea unde sa posteze.
Hai,...la treaba.:horse:

Aia nu pot eu sa fac, ci doar adminii...o sa discutam si vedem cum facem.

pavy
04-02-2015, 19:20
E foarte simplu, nu exista fusta decupata din fabrica doar pe o parte indiferent care ar fi ea. Singura fusta decupata in ambele parti din fabrica este cea de w8 si are si 2 bucati de plastic pe interior care nu se gasesc separat. Nici tipsurile de w8 nu se gasesc separat. Ce ai vazut tu in pozele alea este facut de baieti.

passattdi92
04-02-2015, 19:59
Este facut de baieti cu o fusta cu senzori normala si decupata dupa marcaje? Sau crezi ca s-a mai interventi cu kit-fibra, etc?

Raffy
04-02-2015, 23:56
Buna seara! Am nevoie de codul fustei de passat break, dar cu difuzorul deja decupat pentru o singura evacuare. Cum este in poza.
Fusta cu senzori ce are pe interior marcaje pe unde ai putea sa o tai, nu cred ca ar iesi cum trebuie, ca de fabrica adica. In poza cu passatul ce are tipsurile iesite, se vede ca este de fabrica.
Nici cea de w8 deja decupata nu este buna...sau sunt eu confuz. Sper sa ma ajute cei care chiar stiu, iar cei care nu sunt siguri as prefera sa se abtina. Nu de alta, dar m-ar baga si mai tare in ceata.
Multumesc

S-ar putea sa fie asta. Baga codul pe google si vezi ce-ti da. 20348
Am pus 2002 dupa a mea si am banuit ca e Variant dupa pozele care le-ai postat.

passattdi92
05-02-2015, 00:13
Da, cred ca asta e codul. Pana la urma, iau o fusta cu senzori si decupez si arata cum sunt cele din poze?