PDA

Arată Versiune Īntreagă : Intretinere anvelope

NaikonutZ
16-04-2015, 23:13
Salutare domnilor , am si eu o mica problema si nu prea ii gasesc o rezolvare rapida . De 1 luna de zile tot caut prin Constanta la Carrefour , Metro , Selgros , Real , OMV , etc solutia aceea de intretinere anvelope de la Turle Wax .
Aveti idee de unde mai pot achizitiona produsul acesta ? sau ma poate ajuta cineva de prin alte localitati in cazul in care se mai gaseste pe unde prin stoc cu 1-2 bucati ? Platesc atat transportul cat si deranjul pentru acest produs , am tot incercat alte variante insa nu am fost multumit .

Ionut Patrascu
16-04-2015, 23:23
Uite daca te ajuta cu ceva ... [Only registered and activated users can see links] Cam cat ar fi produsul ? Ca as putea sa ma interesez in Iasi.

NaikonutZ
16-04-2015, 23:26
Este undeva la 40 - 50 ron , insa pot trimite banii in avans pentru produs , transport si deranj fara nici un fel de problema . In Constanta nu il mai gasesc nicaieri , nici macar pe ebay , singura sansa ar fi uk insa transportul si vama fac prea mult chiar daca imi place cum lasa anvelopele ....

Ionut Patrascu
16-04-2015, 23:30
Am sa ma interesez pe aici sa vad pe la Carrefour, Selgros ,Metro ,kaufland Selgros , desi stiu ca este un magazin , numa cu porstii de astea .. pentru masini

Alex-F1
16-04-2015, 23:56
De fapt tu doresti chiar intretinere sau doar acel luciu?

NaikonutZ
17-04-2015, 01:12
Sincer Alex , imi place foarte mult cum ramane anvelopa dupa aplicare si durabilitatea foarte mare , in conditii normale de utilizare anvelopa ramane curata chiar si 2 saptamani fara exagerare , sau daca ploua afara nu isi pierde din proprietati. Eu dadeam si pe anvelopele de iarna cand le bagam la pastrare , dupa 1 an de zile cand le scot din debara inca ma murdaresc de acel gel . Ca si raport calitate / pret / durabilitate mi sa parut cel mai ok de pe piata , de aceea ma tot uit si intreb peste tot de el . Am mai incercat si spray-urile de la MA*FRA , sunt ok , insa se consuma rapid si nu imi place ideea de spray , se manjeste si janta de solutie .... , asta este si foarte practic pentru mine .... :laugh:

arctix
17-04-2015, 01:18
Salut incearca la astia:

[Only registered and activated users can see links]

sau

[Only registered and activated users can see links]

NaikonutZ
17-04-2015, 15:05
Rogroup si Meteor au doar produsele din cataloage din pacate . Am mai vorbit cu cateva persoane si mi-au mai recomandat gelul de la Sonax , a incercat careva de pe forum produsul ??

bogdan_eon
19-04-2015, 11:05
Sonax au produse bune, eu cred ca o sa fii multumit.