PDA

Arată Versiune Īntreagă : Sa fie oare cheia defecta sau.... ?

Valentin GVL
19-12-2015, 18:23
Salut baieti, aici vreau sa adresez si eu cateva intrebari si va rog sa va dati fiecare cu parerea:

1. Am 2 chei tip briceag, si la ambele am constat aceias (problema) mai exact, dupa ce ma indepartez de masina la 2-3 m distanta numai imi ia nici o comanda inchis/deschis, iar daca ma apropii fix de masina merge perfect... am schimbat si bateriile am pus Duracell power.... 25 lei am dat pe 1buc si nimic... acelasi lucru... ce poate fi?

2. Daca reusesc sa rezolv (problema) asta ma gandesc sa o fac sa imi deschida geamurile de pe fata... in momentul de fata doar comanda de inchis a geamurilor functioneaza, credeti ca ma putei ajuta?

*NU am vrut sa mai deschid inca un topic despre subiectul "cheie" dar as vrea sa aflu cat mai repede un raspuns, am mai scris la unul din topicurile deschise de alti useri dar este a 4 zi cand nu am nici un raspuns... si m-am gandit ca acesta il veti observa mai usor!

respect: GVL

Alex-F1
20-12-2015, 00:57
NU am vrut sa mai deschid inca un topic despre subiectul "cheie" dar as vrea sa aflu cat mai repede un raspuns, am mai scris la unul din topicurile deschise de alti useri dar este a 4 zi cand nu am nici un raspuns... si m-am gandit ca acesta il veti observa mai usor

Trebuia sa-ti asculti primul instinct, adica sa nu deschizi alt topic, atata vreme cat exista altul cu acelasi subiect (adica asta ([Only registered and activated users can see links])) si ai si scris acolo...discutia se continua acolo. Inchis!

P.S.: Pavy, postul tau l-am mutat dincolo (link-ul de mai sus).