PDA

Arată Versiune Īntreagă : Traseu Falticeni - Otopeni

bogdan_eon
19-02-2016, 10:58
Salutare, dintre colegii care stiu mai bine si parcurg aceste trasee ii rog sa imi dea un sfat pe unde e mai bine de mers pentru a ajunge la aeroportul Otopeni, am atasat doua fotografii cu trasee si le-am numerotat in dreapta jos cu 1 si 2, astept raspunsurile voastre care e mai ok de urmat, 1 sau 2.
Maine dimineata (sambata 20.02.2016) plec de la Falticeni intre ora 7 si 8, daca este cineva care doreste pe acest traseu sa ii aduc vreo piesa auto sa ma contacteze astazi.
Va multumesc!

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Borisake
19-02-2016, 12:25
Folosesti Waze? Este on line (deci trebuie net) si in functie de aglomeratia din trafic iti face/reface traseul si primesti si tot felul de avertizari din trafic precum, politie, groapa, aglomeratie etc.
Eu il folosesc mult si imi place. Nu pot sa vad ce poze ai, pt ca unde sunt eu, nu prea am deplina miscare pe net. Am net cu restrictie.
Bafta si drum bun!

romyseat
19-02-2016, 14:13
Falticeni/Roman/Bacau/Focsani/Rm.Sarat/Buzau/Ploiesti/Otopeni(intri pe sub pasarela)/aeroport Henri Coanda.